2021 Dubai Turu (24 Kasım 2021-27 Kasım 2021)

Dubai Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai Turu

Bu müthiş avrupa turu sadece

400 €

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Dubai Turu - 24-27 Kasım 2020

DUBAİ TURU GENEL PROGRAMI

Dubai Turu - 24-27 Kasım 2021  Baştan Başa Dubai Turu 3 gece ve 4 gün... 

1. GÜN:
İSTANBUL - DUBAİ

Buluşma yerimiz Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Air Arabia kontuarı önü.

Yanınızda bulunacak olan tur koordinatörümüz eşliğinde bilet ve bagaj işlemlerinin yapılmasının ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 00.20’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05.25’de Sharjah Havalimanı'na varış.

Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen rehber yetkililerimiz sizleri karşılayacak olup tur boyunca sizlere eşlik edeceklerdir.  Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Jumeirah Palmiye Adası, altın ve baharat çarşıları, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı meşhur oteli Burj Al Arab göreceğimiz yerler arasında.

Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, öncelikle otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman

2. GÜN:

Sabah kahvaltının ardından Dubai Merkezde serbest zaman. Rehberimizin yardımcı olacağı şekilde Dubai Merkezde neler yapılır, nasıl vakit geçirilir, Nargile Cafeler, Restoranlar, gezinti yerleri vs bilgilendirme yapıldıktan sonra serbest zaman tanınacaktır. Vereceğimiz uygun bir saatte katılımcılarımız buluşma yerinden alınıp otele götürülecektir.

3. GÜN:

Sabah kahvaltısının ardından Dubai Turumuza devam ediyoruz. Denize girecekler ve extra programımıza katılmayacak olan misafirlerimizi Le Mar Plajına bırakıyoruz. Denize girebilmek için plajı, plaj kulübelerini, şezlongları ve ayrıca su hamakları ile el değmemiş bir kum şeridi bulunuyor.  Burada sahile doğru açılan 130 mağaza, restoran ve kafe de bulunuyor. İsteyenler burada birkaçını da gezmek isteyebilir. Turumuzun ardından belirlenen saatte konuklarımızın alıyoruz ve otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4. GÜN:
DUBAİ - İSTANBUL

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, katılımcılarımız için serbest saat. Otelden ayrılırken eşyalarımızı yanımıza alıyoruz. Saat 19:00’da Dubai Merkezde buluşup ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. 

Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 20.50’de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 00.20’de İstanbul’a varış. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

EXTRA PROGRAMLAR

1.    GÜN - Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show turu (40 USD)

Bu turumuzda ilk dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak olarak öncelikle Madinat Jumeirah’a gezecektir. Duba’nin Venedik Mahallesi olarak da bilinen bu yerde geleneksel çarşı atmosferini hissedecek, ve bu alanı çok beğeneceksiniz. İkinci durağımız Dubai Mall ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinir. 

1200 dükkân kapasiteli Dubai MALL gezdikten sonra  Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Ve geceleme otelimizde.

2.    GÜN Miracle Garden turu (40 USD) ve Akşam Yemekli Çöl Safari turu (90 USD)

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Miracle Garden turuna katılabilirler. (40 USD) Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde Mısırdan, Amerika bir ülkeye 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (90 USD) 4x4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. 

Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

3.    GÜN Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turu (90 USD)  Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turu. (70 USD)

Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. (90 USD) 

Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. 

Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. 

Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler. (70 USD) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır.

4.    GÜN Dubai Eski Çarşılar turuna (40 USD)

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Dubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. (40 USD) Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. 

Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflaya bilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz.

 

Dubai hakkında daha geniş bilgi almak için: https://www.haydiavrupaya.com/sehir/74/dubai


Anahtar kelimeler:

Dubai turu, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai gezecek yerler, Dubai plajları, Dubai turları, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai hakkında, Aven Eti Tur, Ekonomik Dubai Turu, Dubai görülecek yerler

İlkelerimiz doğrultusunda sürpriz tur ücreti alınmaz.

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Turun başlangıcından bitimine kadar profesyonel ve Türkçe Rehberlik hizmeti.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; TL olarak ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve pişin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler.