AKDENİZ YAZ GENÇLİK KAMPI 18/40 yaş (4 Temmuz 2020-10 Temmuz 2020)

Kamp turu,gençlik kampı,yaz kampı,çadır kampı,

Bu müthiş avrupa turu sadece

1490 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

4 Temmuz – 9 Temmuz 2020 25 Temmuz – 30 Temmuz 2020 1 Ağustos – 6 Ağustos 2020 22 Ağustos -27 Ağustos 2020 AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – FETHİYE – KAŞ – KEMER - ANTALYA 6 gece 7 gün 18 /40 yaş

AKDENİZ YAZ GENÇLİK KAMPI 18/40 yaş

1. GÜN

Hareket yerimiz Ankara'dır. Buluşma noktası ise Muğla otobüs Terminali çıkış kapısıdır. Dileyen Dalaman Hava Yolu ile Dalaman Havalimanına gelebilir servisle Marmaris'e geçebilirler. katılımcılarımız Marmaris'ten alınacaktır. 

08:00 Buluşma ve Akyaka’ya hareket. Akyaka – Azmak çayı üstünde dileyenler kahvaltılarını yapabilirler. Azmak çayı kenarında tanışma, çadır kurulum oryantasyon, bilgilendirme ve mola.  Serbest zaman. Ardından Azmak’ta tekne turu ve yüzme keyfi. Muhteşem Azmak çayı ve Amazon ormanlarını andıran doğal alanların manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Azmak Çayında serinleyen katılımcılarımıza öğleden sonra Gökova Körfezi kenarında dinlenme ve Akyaka’yı gezme şansı. Serbest zaman sonrası çadırlarımızı kuracağımız Marmaris - Hisarönündeki Orman Kampına hareket. Çevreyi keşfettikten ve gerekli alışverişlerimizi yaptıktan sonra akşam serinliğinde çadırlarımızı kuruyoruz.

Çadırlarımızı kurup dinlendikten sonra Akşam deniz kenarında müzik eşliğinde çay – kahve – içecek ikramı…  Yatış….

2. GÜN

Sabah yapacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Marmaris’e hareket. Öncelikle Tekne ile denize açılma ve Marmaris’in mavi sularına dalış sporu yapıyoruz. Dalış programının ardından Marmaris şehir gezisi, çarşı, plaj, deniz kum güneşin keyfini çıkarıyoruz.

Akşam 19:00’da Kamp yerine dönüyoruz. Dileyenler mangal keyfi yapabilir, deniz kenarı eğlencelerimizle ve aktivitelerimizle zaman geçirebilirsiniz.

3. GÜN

Sabah kahvaltımızın ardından Datça’ya hareket. Eski Datça şehir merkezinin gezilmesi. Yel değirmenleri, sanat atölyeleri ve daha fazlası. Datça gezimizin ardından Orman kampına dönüş. Akşam yemeği sonrası Marmaris gece hayatının tadını çıkarmak için otobüsümüzle Marmaris Barlar Sokağı’na geçiyoruz. Barlar Sokağında birbirinden güzel gece kulüplerinde eğleniyoruz, gece 2:00’da Orman kampına dönüş.

4. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından çadırlarımızı toplama ve Orman Kampından ayrılma ve Fethiye’ye hareket. Öğleye doğru Fethiye’ye varış. Fethiye’de tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bizim için ayrılmış teknemizle Fethiye’nin birbirinden güzel masmavi koylarını geziyoruz. Öğle yemeğimiz teknede. Kelebekler Vadisi koylarda denize girme şansı.

Tekne turundan dönüşte önce alışveriş sonra Ölüdenizdeki kamp alanımıza giderek çadırlarımızı kuruyoruz. Dileyenler Fethiye gece hayatını keşfedebilir, dileyenlerse tesiste yer alan çadır kampımızda kalıp, etkinlikleri takip edip dinlenebilir.

5. GÜN

Sabah kahvaltımızın ardından Fethiye çarşısının gezilmesi ve Ölüdeniz’de deniz keyfi. İsteğe bağlı ücretlendirme ile Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz Yamaç paraşütü etkinliği. Gün boyu bölgenin tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda çadır kampı alanımızda sürpriz etkinlikler.

6. GÜN

Sabah kahvaltımız sonrası çadırlarımızı topluyoruz ve Kemer’e hareket.

Kaş’ta vereceğimiz bir mola ile birlikte öğle saatlerinde Kemer’de bulunan Kamp alanımıza varış. Çadırlarımızı kurduktan sonra Kemer Ay Işığı Koyunda denize girme şansı. Akşam saatlerinde Kamp alanına dönüş ve gece 22:00’da dünyaca ünlü Kemer’in gece kulüplerinde eğlenme zamanı. Gece 02:00’da Kamp alanına dönüş ve yatış.

7. GÜN

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Olympos Kamp Bölgesini ziyaret. Dileyenler Teleferikle Tahtalı Dağına çıkabilirler. Tarihi yerleri ziyaret ettikten sonra öğlen Antalya’ya hareket. 15:00 sularında Köprülü Kanyona varış. Köprülü Kanyonda rafting etkinliğimiz başlıyor. Akşam saat 19:00’a kadar rafting macerası. Akşam 19:00’da serbest zaman ve 20:00’da Antalya Otobüs Terminaline hareket. Turumuz Saat 22:00’da Antalya Otobüs Terminalinde sona erecek. Ankara'ya otobüsümüzle dönüş. 

İlkelerimiz doğrultusunda sürpriz hiç bir ücret alınmaz, istenmez...

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Kamp Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Kamp turlarımıza katılmak isteyenler;

1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. 

Yurt içi turlarımızda vize pasaport gereği yoktur

300 TL ön ödeme geri kalan ödeme planını katılımcılarımız kendileri belirleyebilirler.