EGE AKDENİZ ÇADIRLI YAZ GENÇLİK KAMPI 18/39 yaş (3 Temmuz 2021-30 Ağustos 2021)

Kamp turu,gençlik kampı,yaz kampı,çadır kampı,

Bu müthiş avrupa turu sadece

2290 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

4 Temmuz – 9 Temmuz 2020 25 Temmuz – 30 Temmuz 2020 1 Ağustos – 6 Ağustos 2020 22 Ağustos -27 Ağustos 2020 AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – FETHİYE – KAŞ – KEMER - ANTALYA 6 gece 7 gün 18 /40 yaş

AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – YUVARLAKÇAY - DALYAN – FETHİYE – KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT
ÇADIRLI GENÇLİK KAMPI

6 gece 7 gün / 18 - 39 Yaş
3 gece Marmaris / 3 gece Fethiye
Erken kayıt ücreti 1 Mart’a kadar 1790 TL
1 Mart - 1 Haziran arası 1990 TL
1 Haziran sonrası 2290 TL
490 TL ile kesin kayıt - Ücretin geri kalanı tur günü ödeme
Çift kişilik çadırda tek kişi konaklama farkı 220 TL
6 sabah kahvaltısı - 4 öğle ve 1 akşam yemeği – Geniş çadır  - konforlu kamp yatağı - 5 büyük aktivite - 10 eğlenceli ve canlı etkinlik ile toplamda “15 eğlence programı” fiyata dâhil
Sürpriz ücret yok

3-9 Temmuz 2021

11-17 Temmuz 2021

22-28 Temmuz 2021

31 Temmuz - 6 Ağustos 2021

8-14 Ağustos 2021

16-22 Ağustos 2021

24-30 Ağustos 2021

1. GÜN / AKYAKA – MARMARİS

Verilen tur başlangıç tarihlerinden bir gün önce akşam İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Afyon ve Denizli çıkışlı olan otobüsümüz Muğla Otobüs Terminali’ne hareket edecektir.  

08:00 Buluşma ve Akyaka’ya hareket.

Kamp turumuz başlıyor. Akyaka’yı gezmeye ve tanıtmaya başlıyoruz. Azmak çayı kenarında tanışma, çadır kurulum oryantasyon, bilgilendirme…

Ardından Akyaka – Azmak çayı üstünde tekne turumuzu yapıyoruz. Yaklaşık yarım saatlik turumuzda sodalı sudan oluşan Azmak Çayı’nın florasını, canlılarını, berrak sularını izleyerek dinleniyoruz.  Gezimiz sonrası dileyenler Azmak manzarasını izleyerek çayın kenarındaki serpme kahvaltı mekânlarında kahvaltılarını yapabilirler.

Yine Azmak çayının soğuk suyunda yüzme keyfi. Muhteşem Azmak çayı ve Amazon ormanlarını andıran doğal alanların manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Azmak Çayında serinleyen ve dinlenen katılımcılarımıza öğleden sonra Gökova Körfezi kenarında dinlenme ve Akyaka’yı gezme şansı. Serbest zaman sonrası çadırlarımızı kuracağımız Marmaris - Hisarönü'ndeki Orman Kampına hareket. Yol üstünde Marmaris’te alışveriş için duruyoruz.

Gerekli alışverişlerimizi yaptıktan sonra akşam serinliğinde çadırlarımızı kuruyoruz.

Çadırlarımıza yerleştikten sonra Akşam deniz kenarında müzik eşliğinde çay – kahve – içecek ikramı…  Yatış…

2. GÜN MARMARİS

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Cip Safari Programımız başlıyor. Oldukça eğlenceli olan bu programda Marmaris bölgesinin doğal güzelliklerini yerinde keşfediyoruz. Hem macera hem de adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkânı sunuyoruz. 

Yaklaşık 30 km. off-road, geri kalanının ise stabilize ve asfalt köy yollarının oluşturduğu toplam 90 km.lik Marmaris Cip Safari turu içinde çamurlardan, tozlu yollardan geçiyoruz. Geleneksel su savaşları ile eğlenceyi doruğa taşıyoruz.

Ardından kıyafetlerimizi değiştirerek Marmaris şehir gezisi, çarşı, plaj, deniz kum güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Marmaris Barlar Sokağı Türkiye’nin en dinamik ve en zengin ar kültürüne sahip barlar sokağıdır. Burada Gece 03:00’a kadar eğleniyoruz. 

3. GÜN DATÇA

Kamp turumuz Datça gezimiz ile devam ediyor. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Saat 11:00’da Datça’ya hareket. Öncelikle Yeni Datça’nın berrak sularına sahip kumluk plajı ile taşlık plajında deniz keyfi. Plajların bulunduğu restoran ve Cafelerde deniz manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz.

Ardından akşam serinliğinde Eski Datça şehir merkezine geçiyoruz. Yel değirmenleri, sanat atölyeleri, Can Yücel’in evi ve daha fazlası. Datça gezimizin ardından kamp alanımıza dönüş. Akşam kamp ateşi etrafında canlı müzik keyfi.

4. GÜN DALYAN – YUVARLAKÇAY - KAYAKÖY

Çadırlı Kamp turumuz için istikamet Dalyan. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası çadırlarımızı toplama ve kamp alanından ayrılma ve Fethiye’ye hareket. Öncelikle Aşıklar Yolunda fotoğraf çekimi. Ardından Dalyan’a hareket. Bir saatlik yolculuk sonrası Dalyan turumuz başlıyor.

10.30’da Dalyan kooperatif iskelesinde rehberlerin karşılayıp bilgi vermesiyle başlayan turumuzda yüzme – tarih – gezi – sağlık her şeyi bulabilirsiniz. Önce Çamur banyolarına küçük sıcak su kaplıcasına varıyoruz ve bir saat orada kalıyoruz ve turumuz ardından Köyceğiz Göl ağzında yüzme molası ile devam ediyor.

Öğle yemeği servisi restoranda. Arkasından dünyaca ünlü İztuzu plajındaki bir saatlik yüzme molası. Dalyan'ı keşfetmenin huzuru ve mutluluğu ile turumuzu yine iskelede sonlandırıyoruz.

Fethiye Kayaköy’de bulunan kamp alanımıza doğru hareket. Kayaköy’ü rehber eşliğinde gezebilirsiniz. Dünyanın en güzel 7 terkedilmiş şehrinden biri olan Kayaköy Mübadele sırasında boşaltılmış ama o dönemden sonra kullanılmamış taş evlerin bulunduğu otantik ve gezilmesi görülmesi gereken yerlerden biri.  Akşam serinliğinde Kayaköy yamacındaki kamp alanımıza kampımızı kuruyoruz.

Kampımızın bulunduğu Hisarönü’nde yürüme mesafesinde yer alan barlar ve restoranlarda akşam dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

5. GÜN FETHİYE - ÖLÜDENİZ

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Fethiye’de tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bizim için ayrılmış özel ve başka grupların yer almadığı teknemizle Fethiye’nin birbirinden güzel masmavi koylarını geziyoruz. Öğle yemeğimiz teknede. Eğlenceli tekne gezimiz ardından Ölüdeniz’de 2 saatlik serbest zaman.

Tekne turumuz ardından Ölüdeniz’de isteyenler Milli Parkın ve plajın keyfini çıkarabilir isteyenler ise extra olarak Babadağ’dan yamaç paraşütü ile Ölüdeniz’in muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilir. Ve arkasından kamp alanımıza dönüş.

6. GÜN FETHİYE

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Fethiye’de Tüplü dalış aktivitemizi gerçekleştirmek üzere otobüsümüz bizi teknemize bırakıyor. 2 farklı güzel koyda ve rengârenk balıklarla fotoğraf çektirme imkanı yakalayabileceğiniz tüplü dalış programı ile unutamayacağınız bir deneyime imza atacaksınız.

7. GÜN SAKLIKENT

Kamp turumuzun son günü. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Saklıkent’i ziyaret. 16 km boyunca uzanan içinde 16 mağarası bulunan ve 600 metreye kadar çıkan kanyon duvarları arasında trekking yürüyüşü gerçekleştire bilirsiniz. Dilerseniz öğle yemeğini bu olağanüstü atmosferin altında Karaçay’ın buz gibi sularının kenarında yiyebilir, tur sonrası dinlenme ve yolculuk öncesi dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çay ve kahve ikramı acentemizden.

Turumuzda son durak Saklıkent. Saklıkent’ten öğleden sonra ayrılma ve Afyon üzerinden Ankara ve İstanbul’a hareket. Gece saatlerinde Ankara ve İstanbul’a varış


Dilerseniz Mavi Yolculuk Turlarımıza da ana sayfamızdan göz atabilirsiniz. 

Maxi Mavi Yolculuk

Butik Mavi Yolculuk

Ana sayfamızda diğer turlar hakkında bilgi edinmek için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı tıklayınız.

Yurt içi turlarımızla ilgili bilgi sahibi olmak için: Aven Camp Kamp Turları ve Mavi Yolculuk 

sitemizi ziyaret ediniz.

Acentemizin ana sayfasını ziyaret etmek için ise... avenetitur.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Anahtar kelimeler:

Kamp turu, gençlik kampı, yaz kampı, çadır kampı, kamp alanları, Likya turu, yat turu Marmaris, Aven Camp, Aven Eti Tur, ekonomik kamp turu, 2021 kamp turları, kamp yapmak, kampçılık, çadırlı kamp turları, kamp tatili

İlkelerimiz doğrultusunda sürpriz hiç bir ücret alınmaz, istenmez...

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Kamp Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Kamp turlarımıza katılmak isteyenler;

1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. 

Yurt içi turlarımızda vize pasaport gereği yoktur

300 TL ön ödeme geri kalan ödeme planını katılımcılarımız kendileri belirleyebilirler.