GRUPLARA ÖZEL KAMP TURLARI (1 Mayıs 2021-1 Ekim 2021)

kamp turları

Bu müthiş avrupa turu sadece

790 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Kaz Dağları’nda özel gruplara yönelik hem ekonomik hem de profesyonel kamp organizasyonları.

AVEN CAMP – BODRUM

 

1.     GÜN

Bodrum’un en güzel yerinde Gümüşlük’e kısa mesafede olan kamp alanımızda buluşma. Çadırlarımızın kurulumu ve yerleşme. Tanışma ve hoş geldin toplantısı. Çevreyi keşfetme ve dinlenme.

Akşam kamp ateşimizi yakıyoruz. Canlı müzik eşliğinde ateş başında zaman geçirme.

2.     GÜN

Sabah kahvaltımızı Bodrum Mandalin ağaçları altında yaptıktan sonra, Bodrum koylarını keşfetmek ve denizin tadını sonuna kadar çıkarmak için grubumuza özel tekne turuna çıkmak için Turgut Reis limanına geçiyoruz.

Transferlerimizi tamamladıktan sonra sabah saatlerinde Bodrum Yarımadasının en güzel koylarını keşfe çıkıyoruz. Her durakta yaklaşık bir saatlik yüzme molası ile Çatal Adası, Çavuş Adası, Gümüşlük, Kadı Kalesi, Kiremit Adası, Küçük Kiremit koylarına demir atıyoruz. Öğle yemekli gerçekleştirilen turumuz akşam 18:00’ a kadar devam ediyor.

Kısa süreli Turgut Reis İlçesi gezimizden sonra Kamp alanımıza dönüş. Serbest zaman… 20:00-22:00 arası kamp ateşi başında canlı müzik.

3.     GÜN

Sabah kahvaltımızı yine kamp alanımızda gerçekleştirdikten sonra Bodrum Yarımadasını yerinde keşfedeceğimiz Jeep Safari Turumuz başlıyor. Bodrum Jeep Safari Turu için

Yüzme molaları, eğlence, adrenalin ve heyecan dolu bir jeep safari sizleri bekliyor. Jeepler ile konvoy halinde ilerlerken büyüleyici şelaleler, vadiler, manzaralar, dereler ile el değmemiş Ege koyları sizleri bekliyor. Bodrum Jeep safari ve off road turu ile Bodrum ve çevresinde saklı kalmış gerçek güzellikleri keşfedeceksiniz. En ideal, adrenalin ve heyecan dolu aktivitelerden biri olan turumuz; profesyonel rehber ve şoförler eşliğinde gerçekleşecek.  

Zeytinyağı tesisleri, otantik köyler, kahve molaları ile bodrum yarımadasını Jeep Safari sayesinde sadece bu turda tamamen keşfedeceksiniz.

Jeep Safari turumuz sonrasında kamp alanımıza dönüş, akşam yemeği dinlenme ve son akşam veda partisi.

4.     GÜN:

Sabah kahvaltısı ardından transfer aracımız Turgut Reis Terminaline bırakacaktır.

AVEN CAMP – MARMARİS

  1.     GÜN

Marmaris’in en güzel yerinde Hisarönü’nde bulunan denize sıfır kamp alanımızda buluşma. Çadırlarımızın kurulumu ve yerleşme. Tanışma ve hoş geldin toplantısı. Çevreyi keşfetme ve dinlenme.

       Akşam kamp ateşimizi yakıyoruz. Canlı müzik eşliğinde ateş başında zaman geçirme.

        2.     GÜN

Sabah kahvaltımızı deniz kenarında yaptıktan sonra, doğrudan kamp alanımız önünden özel tekne turuna çıkıyoruz. Hisarönü Bozburun arasında Selimiye ve Orhaniye gibi birinden güzel otantik kıyıları da içeren yeşille mavinin buluştuğu koyları gezmeye başlıyoruz.

Koylarda vereceğimiz yüzme molaları ve su sporları sizi bekliyor.

Öğle yemekli gerçekleştirilen turumuz akşam 18:00’ a kadar devam ediyor.

Kamp alanımıza dönüş. Serbest zaman… 20:00-22:00 arası kamp ateşi başında canlı müzik.

3.     GÜN

Sabah kahvaltımızı yine kamp alanımızda gerçekleştirdikten sonra Marmaris çevresini yerinde keşfedeceğimiz Jeep Safari Turumuz başlıyor.

Marmaris doğa aktiviteleri arasında en popüler olanlardan birisi de Cip Safari Turu. Toz, taş ve çamurlu dağ yollarında, nehirler ve Marmaris’in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence.

Marmaris tatilinizde bu şekilde sabahları 5-6 Cip arka arkaya grup halinde tura katılan özellikle yabancı turistleri sık sık görürsünüz. Turlar Genellikle Bozburun yarımadasında, Gökova Körfezi civarında, Orhaniye-Kızkumu, Hisarönü, Bozburun, Çiftlik, Turunç, Akyaka ve Akbük bölgelerine yapılıyor.

Cip Safari, 4×4 arazi araçlarında her cipte 4 ila 8 kişiden oluşan gruplarla yapılıyor. Turlar çok eğlenceli. Hem doğal güzellikler arasında Marmaris’in çevre yörelerini görme ve köy yaşamına tanık olma fırsatı, hem de macera ve adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkânı sunuyor.

Yaklaşık 30 km. off-road, geri kalanının ise stabilize ve asfalt köy yollarının oluşturduğu toplam 90 km.lik Marmaris Cip Safari turuna katılarak; çamur, toz, geleneksel su savaşları ve muhteşem doğa manzaraları eşliğinde çok keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

Nehir, orman ve köy yollarında safari sonrasında Marmaris’in köylerinden birinde öğlen yemek molası veriliyor. Yöresel yemekleri tadıyorsunuz. Sonrasında safariye devam ve Marmaris’e dönüş.

Cip Safari turu sabah 09:30-10:00 arası başlayıp akşam saat 16:00’da bitiyor. Sabah kamp alanınızın önünden alınıp buluşma yerine götürülüyorsunuz.

4×4 arazi araçlarında yerinizi aldıktan sonra tur başlıyor. İlk olarak Armutalan tepelerinde yolculuk başlıyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde ilerliyorsunuz. Sonrasında ise off-road programı başlıyor.

Ciplerle Marmaris çevresindeki çam ormanlarının içerisindeki dağ yollarında, su birikintileriyle dolu dere kenarlarında yolculuk.

Cip safari turlarının vazgeçilmezi ise su savaşları. Cüzi bir ücret karşılığından temin edeceğiniz su tabancaları ile yolculuk esnasında diğer arkadaşlarınızla su savaşı yapabiliyorsunuz.

Yolculuk Turgut Köyü ve Şelalesi ile devam ediyor. Burada kuş sesleri eşliğinde çok güzel bir doğal ortamda yaklaşık 1 saat mola veriliyor ve öğle yemeği yiyorsunuz. Mola esnasında şelaleden akan soğuk suya girip serinliyorsunuz.

Tur sonrasında ünlü Kızkumu plajına doğru devam ediyor. Orhaniye’de bulunan Kızkumu plajında mola veriliyor. İsteyenler burada yüzebiliyor.

Jeep Safari turumuz sonrasında kamp alanımıza dönüş, akşam yemeği dinlenme ve son akşam veda partisi.

4.     GÜN:

Sabah kahvaltısı ardından transfer aracımız Marmaris Terminaline bırakacaktır. 


Kamp turlarımızla ve mavi yolculuklarımızla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için:

avencamp.com

Avrupa turlarımız ve yurt dışı diğer turlarımız için

      haydiavrupaya.com
Blog sayfamızda yorumlara göz atmak için: blog.avencamp.com


kamp turları, gruplara özel kamp turu, kamp turu, mavi yolculuk, karavan kiralama, kiralık karavan, çadırlı kamp turu, aktivite tatili, bodrum kamp alanları, kaz dağları kamp alanları, Fethiye kamp alanları, Marmaris kamp


- Başvuru sahiplerine telefon yoluyla bilgi verilir.

- Alınan mail adresine broşür - sözleşme kayıt formu mail atılır
- Doldurulan sözleşme formunun görüntüsü tarafımıza dijital yoldan ulaştırılır
- Sözleşme formu onaylanır ve kopyası dijital yoldan size ulaştırılır.
- 490 TL ön ödeme ile kesin kayıt gerçekleştirilir.  

YOK

490 TL ön ödeme kalanı tur günü ödeme