Merve - Hüseyin TOMRUK

Merve - Hüseyin TOMRUK
ANKARA

Otobüsle Avrupa turu...

Bi daha mı?

Önerir misin ?

- KESİNLİKLE EVET

- KESİNLİKLE ÖNERİRİM

Uzun uzun anlatmaya gerek yok... Fotoğraflar anlatıyor... :)

Gülcihan Öztürk

Gülcihan Öztürk
İstanbul

Otobüsle iller arası bile yolculuk yapmayı sevmeyen biri olarak Avrupa'yı baştan başa gezmek benim için çılgınlıktı. Arkadaşlarımın ısrarlı ricaları üzerine :) yola çıktım. Her ne kadar uzun bir yolculuk olsa da gerek otobüs içinde gerekse ülkeler arasında yapılan bu geziler çok tatlı ve anlamlı oldu benim için. Unutmayacağım bu gezi için ayrıca verilen her türlü emek için Haydi Avrupa'ya ekibine teşekkür ediyorum...

Cansu BİNGÖL

Cansu BİNGÖL
İstanbul

Otobüsle Avrupa Turu uzun zamandır hayalimdi. Sonunda en çok görmek istediğim ülkeleri görebileceğim için mutluyum. Uzun süre araştırıp sonunda Haydi Avrupa'ya turuna rastladım. Ve bu ekiple tura çıktığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çok güzel insanlar tanıyıp harika arkadaşlıklar edindim. Bu kadar çok ülkeyi bu kadar kısa sürede gezip görebilmek çok farklı ve güzel bir deneyim oldu.

Bu aynı zamanda en uzun otobüs yolculuğum oldu. Sonuç olarak hiç unutamayacağım yorgunluğuyla, her şeyiyle yaşadığım deneyimleri yıllarca anlatacağım muhteşem bir tecrübe oldu benim için. Tüm emeklerinden dolayı umutlarımızı boşa çıkarmamak adına elinden gelen her şeyi yapıp, bizi bu yola çıkaran Kemal abimize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Kemal Abi...

Gezi ile ilgili yorumlarım, gezdiğim gördüğüm yerler ve daha fazlası @kitapobezi instagram sayfamda.

Hayat Satlık

Hayat Satlık
İZMİR

Hayatıımda en büyük ve en güzel deneyimim bu tur oldu. İyi ki bu tura katılmışım. Kemal Bey'e güvenmekle çok doğru bir karar verdiğimi tur bittikten sonra daha iyi anladım. Her şey çok güzeldi. Çok mutluyum böyle bir tura katıldığım için. Harika insanlar tanıdım. Bir daha fırsatım olsa hiç düşünmeden yine bu geziye katılırım. Haydi Avrupa'ya!

Abdullah - Burcu Bingöl

Abdullah - Burcu Bingöl
MUĞLA

Bir çok ülke ve şehir gezmek bir filmin fragmanını izlemek gibiydi ama hangi şehri çok sevdik, bir daha gitmek ister miyiz, nereye kaç gün yeterli, tespit etmemizi sağladı. En güzel ve en önemli şehirlerde daha uzun zaman geçirdiğimiz, güzergah üzerinde çoğu şehre uğrayarak fotoğraf anıları biriktirdiğimiz titizlikle hazırlanmış bir programla çok güzel bir deneyimdi. Haydi Avrupa'ya en güzel yönü programın güzelliği. Ve ölmeden önce yapılacaklar listemizden bir madde daha eksildi böylece. Darısı nicelerine.